Vibrátor: moje malé festivalové tajemství

Začalo to už loni. Rozešla jsem se s přítelem a na pár festivalů jela s kámoškami nebo sama. Mám svůj vlastní malý stan, takže každonoční soukromí (v rámci možnosti samozřejmě, hluk propouští). Pár dní před festákem jsem si pořídila svou první vibrační hračku. Nejsem moc holka do větru, takže jsem se cítila sama a potřebovala také trochu té sexuální radosti.

Jedná se o klasický vibrátor ve tvaru penisu. Bez výstupků nebo nějakých speciálních funkcí. Má zkrátka žalud, předkožku a pořádně vystouplou žilnatinu. Je v tělové barvě vyrobený z jemného silikonu. Kromě vibrací má také pulsační programy. To jsou vlastně kombinace různých vibrací které se opakují. Na pohled pořádný macek (průměr téměř 4 cm). Doma jsem jej párkrát vyzkoušela a je to paráda. Orgasmus se dostavil asi za 8 minut (s chlapem byl málokdy, většinou vůbec…). Takže láska na první pohled.

Při balení na festák jsem vibrátor několikrát převalila v ruce, ale pak se rozhodla. Beru si ho sebou. Však jej unesu. Na poslední chvíli došlo ještě na výměnu baterek uvnitř, aby mě v nejlepších chvílkách nezradil. První noc jsem byla po akci hodně unavená a rovnou zalezla do spacáku. Na mého malého kamaráda nebylo ani pomyšlení. Ale už další dopoledne jsem myslela na to, jak bych si v tichosti ve stanu mohla užít. Holky vedle si povídaly a já dělala že ležím. Vytáhla jsem vibrátor z pytlíku. Nanesla lubrikační gel na robetek i na sebe a celá natěšená jej spustila. To vám najednou byl takový rachot. Vibrace nejsou nijak zvlášť hlasité a doma za dveřmi vám to vůbec nepřijde. Ale venku na louce je to zcela něco jiného. Ve vedlejším stanu okamžitě ustal rozhovor kámošek. Po chvilce ticha se zeptaly, zda mám jiný strojek na holení nohou. No odpověděla jsem, že ano 😀 Aby nebylo nápadné, proč jsem hned přístroj vypla, nechala jsem vibrátor jet a pěkně se s ním udělala.

Až na odpolední poznámku kamarádky, že ten strojek stojí pěkně zaprd, když moje nohy vypadají stejně jako včera, dopadla celá vibrující akce dobře. Nikdo nic nepoznal. Nicméně uvažuji, že na příští festival si raději pořídím dildo. To je takový vibrátor bez vibrací.