Co si na sebe vzít na festival

Říkáte si, že léto se blíží a chtěli by ste ho využít v plné kráse. Nechcete jet sami a přemýšlíte kdo z vašich známých má stejné zájmy, poslouchá stejnou hudbu jako vy a je pro menší vzrušení. V první řadě je důležité si vybrat, na jaký festival se chcete vydat. Zvážit zda jste ochotni cestovat někam dále za hranice, či zůstanete tady v České republice.

Zahraničí nabízí řadu možností, ale musíte vědět, že Vás cestování vyjde dráž, asi i ten nějaký nocleh a hlavně by jste měli být vybaveni jazykem dané země. Pokud jste se rozhodli, že zůstanete v domácím prostředí, tak je třeba si naplánovat cestu zda pojedete vlakem, autobusem, nebo autem. Pokud tedy máte vybrané přátele s kým pojedete a festival, tak stačí už jen koupit stan či si půjčit a můžete skoro vyrazit. Je tady ale otázka ještě jedné věci a to co si obléknout, však může být pro mnohé oříškem, podobně jako sehnání vstupenek.

Zdá se Vám to být přehnané, přemýšlet nad tím, co si na sebe obléknout, jaké oblečení na festival zvolit, když se tam budete procházet v davu s tisícovky lidí a čekat hodinové fronty na pivo, limo.  Ale když se tam mačká několik tisícovek lidí, tak je třeba se zamyslet nad tím, co si na festival obléknete, obzvlášť pokud jste single, protože se může stát, že tam potkáte svého budoucího partnera.

Nesmíte zapomenout na to, že festival je zábavný, a v tomto duchu směřovat i oděv. Nechte své nejlepší oblečení doma a připravte si obyčejná trička. Mezi základní tipy jak se obléknout patří, lehké vzdušné a hlavně voděodolné oblečení, co se snadno čistí a je i do teplého počasí. Zvolte raději tmavší barvy, ať na nich nejde příliš vidět, jak budete špinavý. Další je velmi důležité, aby Vaše obuv byla pohodlná, příjemná, protože v ní protancujete celou noc. Držte se klasiky a tedy černé, šedé barvy, s pár kousky bílé nebo divoké vzory.