Největší festival v ČR

 

festival v zimě

K českému létu samozřejmě patří i festivaly. Řada generací si nedokáže léto bez nich představit. Skvělá hudba, jídlo, lidé a k tomu příroda a spousta zábavy. U nás mezi největší festival patří Votvírák, který se uskuteční až příští rok a to z důvodu epidemie Covid 19. Založil ho v roce 2007 hudební producent Artur Kaiser. Nachází se na letišti v Milovicích. Je to areál kasáren, civilních bytů a dalších objektů, jenž se rozkládal na částech území okresů Mladá Boleslav a Nymburk.

Během ročníků 2008-2009 byl vstup zdarma. Skládá se ze tří pódií a to z hlavního a dvou vedlejších. Kde každé má svou paralelní produkci. Pokud přijedete autem, tak k zaparkování máte obrovské prostory letiště k uložení vašeho mazlíčka. Cesta pro pěší vede od jihu z vlakového nádraží. Určitě si s sebou nezapomeňte stan.

Zakoupené vstupenky z minulého i tohoto roku zůstávají v platnosti a opravňují vás ke vstupu na festival v novém termínu. Který proběhne 10-12.6.2022, tedy 14. Ročník.

Účastní se až 100 interpretů z celé ČR a tady je malá ochutnávka Iné Kafe, Wohnouti, Desmod, Jaroslav Uhlíř, Láska, Alkehol, No Name, Kryštof a řada dalších. Festival přinese opět to nejlepší z české a slovenské ROCKové POPové a HIP HOPové hudební scény.Mezi hlavní mediální partnery toho obrovského festivalu patří TV Nova, Deník a OČKO TV.