7 věcí, které by neměly chybět ve tvém festivalovém šatníku

Sociální sítě a internet jsou plné úžasných festivalových fotografií a outfitů. Hipsteřina vládne světu a slečny se nestačí předbíhat v nadupaných kostýmech a úpravách. Protože ani my v tuzemsku nechceme být pozadu, přinášíme vám sedm tipů na top věci, které by žádné holce neměly chybět v letošním festivalovém šatníku!

1) Indiánská čelenka – cože? Ještě doma nemáte pořádnou indiánskou čelenku? Tak alo shánět. Ať už patříš mezi ty odvážné, a zahraješ si na náčelnici, nebo zvolíš něco jednoduššího a minimalističtějšího, pírka musí být. Protože takhle tě nepřehlédne nikdo!
2) Květinová čelenka – hippie holky byly vždy krásné. Aby taky ne, když se většinou promenádovaly nahé a zdobené jen květinami. No nahá být nemusíš, ale květiny ber! V oblibě jsou stále masivní květinové čelenky, i jejich malé romantické sestry, nebo květinové náhrdelníky, které pofrčí letos.
3) Mušle – kdo by neměl rád moře. Proto se do ódy dostává jeden krásný prvek. Mušlové náhrdelníky jsou top, pokud vyhrabeš nějaký mamce ze skříně, budeš top i ty!
4) Jednoduchá lanka kolem krku – ano, čteš správně. Co je velkým hitem ve světě, jsou kožené nebo koženkové šňůrky kolem krku. Převážeš jednou, druhý den klidně dvakrát. Dělej, jak chceš, je to on, fantazii se meze nekladou.
5) Baret – všechno se v módě vrací, nově i staré dobré barety. Chceš být neodolatelná jako Francouzka? Nahoď baret. Má nejmíň milion způsobů, jak se dá nosit.
6) boyfriend jeans – no jasně, staré dobré džíny, které fičí poslední dobrou, jsou jako dělané na festival. A to především kvůli pár děr a pohodlí. A hlavně – vypadají opravdu skvěle na každé postavě!
7) barevná rtěnka – kdepak, jen růžové nebo červené rty, to umí nosit každá. Ale žluté, modré, zelené? Všechny barvy frčí! A jestli přidáš lesk s glitry, pak budeš ta největší hvězda!